Loty do Włoch - Piza. Loty z Polski
LOT - Kierunek Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Warszawa - Piza   od 2017-07-01 do 2018-03-31     199.00 PLN
Gdańsk - Piza   od 2017-07-03 do 2018-03-30     159.00 PLN

Bezpośrednie loty z Krakowa do Pizy, miasta leżącego w Toskanii we Włoszech nad rzeką Arną, zamieszkałego przez około 90 tys mieszkańców, słynącego z „krzywej wieży”. Loty udostępnia tani irlandzki przewoźnik Ryanair. Zarezerwuj promocyjny bilet online, bądź skonsultuj się pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty liniami Ryanair z Krakowa do Pizy w okresie letnim 2017 realizowane są od 27 marca dwa razy w tygodniu; w poniedziałki i piątki. Wyloty z Krakowa w poniedziałki o godz 20:50, planowany przylot do Pizy o godz 22:50, w piątki o 17:05-19:05. Natomiast loty powrotne z Pizy(PSA) do Krakowa(KRK) także 2 razy w tygodniu w poniedziałki o godz 18:25-20:25 oraz w piątki o godz 14:40-16:40. W okresie jesienno-zimowym 2016/2017 połączenia są zawieszone. Ryanair 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie pod numerami infolinii.

Wylot
Czas podróży: 22h 10m / 1 przesiadka
2017-09-08 23:05 Kraków (KRK)
2017-09-09 21:15 Pisa (PSA)
1
DY 1043
2017-09-08 23:05 Kraków (KRK)
2017-09-09 01:10 Oslo (OSL)
DY
2
DY 1866
2017-09-09 18:20 Oslo (OSL)
2017-09-09 21:15 Pisa (PSA)
DY
Przylot
Czas podróży: 19h 30m / 1 przesiadka
2017-09-15 17:45 Pisa (PSA)
2017-09-16 14:15 Kraków (KRK)
1
EW 2897
2017-09-15 17:45 Pisa (PSA)
2017-09-15 19:00 Stuttgart (STR)
EW
2
4U 2734
2017-09-16 11:45 Stuttgart (STR)
2017-09-16 13:15 Kraków (KRK)
4U
Oferta 1
Cena: 1643 PLN
Wylot
Czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka
2017-09-08 20:55 Kraków (KRK)
2017-09-09 13:15 Pisa (PSA)
1
LS 950
2017-09-08 20:55 Kraków (KRK)
2017-09-08 22:40 Manchester (MAN)
LS
2
LS 883
2017-09-09 09:45 Manchester (MAN)
2017-09-09 13:15 Pisa (PSA)
LS
Przylot
Czas podróży: 19h 30m / 1 przesiadka
2017-09-15 17:45 Pisa (PSA)
2017-09-16 14:15 Kraków (KRK)
1
EW 2897
2017-09-15 17:45 Pisa (PSA)
2017-09-15 19:00 Stuttgart (STR)
EW
2
4U 2734
2017-09-16 11:45 Stuttgart (STR)
2017-09-16 13:15 Kraków (KRK)
4U
Oferta 2
Cena: 1688 PLN
Wylot
Czas podróży: 8h 35m / 1 przesiadka
2017-09-08 07:35 Kraków (KRK)
2017-09-08 16:10 Pisa (PSA)
1
KL 1992
2017-09-08 07:35 Kraków (KRK)
2017-09-08 09:35 Amsterdam (AMS)
KL
2
KL 2657
2017-09-08 14:15 Amsterdam (AMS)
2017-09-08 16:10 Pisa (PSA)
KL
Przylot
Czas podróży: 19h 30m / 1 przesiadka
2017-09-15 17:45 Pisa (PSA)
2017-09-16 14:15 Kraków (KRK)
1
EW 2897
2017-09-15 17:45 Pisa (PSA)
2017-09-15 19:00 Stuttgart (STR)
EW
2
4U 2734
2017-09-16 11:45 Stuttgart (STR)
2017-09-16 13:15 Kraków (KRK)
4U
Oferta 3
Cena: 1876 PLN
Telefoniczna Rezerwacja
61 626 20 15
Infolinia czynna:
Pon - Sob 9:00 - 20:00
Niedziela 17:00 - 21:00
Polska
Polska
Włochy
Włochy

Bezpośrednie przeloty z Krakowa(KRK) do Pizy(PISA) od 199 PLN - Ryanair. Rezerwacja Online oraz Telefoniczna 7 dni w tygodniu.